Toolbar (6.x-2.3) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: toolbar
eu: Tresna-barra

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Register
eu: Erregistratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Path
eu: Bide-izena

en: Role
eu: Rol

en: Log out
eu: Irten

en: Shortcuts
eu: Lasterbideak

en: Delete role
eu: Ezabatu zeregina

en: Data
eu: Datu

en: export
eu: esportatu

en: Toolbar
eu: Tresna-barra

en: Add shortcut
eu: Lastebidea gehitu

en: Edit shortcut
eu: Lasterbidea editatu

en: Delete shortcut
eu: Lasterbidea ezabatu
