Toolbar (6.x-2.3) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: toolbar
fi: työkalupalkki

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Login
fi: Kirjaudu

en: None
fi: Ei mitään

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: Save
fi: Tallenna

en: Path
fi: Polku

en: Role
fi: Rooli

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: Shortcuts
fi: Oikopolut

en: Delete role
fi: Poista rooli

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
fi: Hakemistopolku '@link_path' on virheellinen tai pääsy siihen on kielletty.

en: export
fi: lataa

en: Toolbar
fi: Työkalupalkki

en: Hello <strong>!username</strong>
fi: Tervetuloa <strong>!username</strong>

en: Add shortcut
fi: Lisää oikopolku

en: Edit shortcut
fi: Muokkaa oikopolkua

en: Delete shortcut
fi: Poista oikopolku
