Toolbar (6.x-2.3) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Title
gl: Título

en: toolbar
gl: barra de ferramentas

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: disabled
gl: desactivado

en: Overview
gl: Vista xeral

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Save
gl: Gardar

en: Path
gl: Ruta

en: Role
gl: Rol

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Shortcuts
gl: Atallos

en: Delete role
gl: Borrar rol

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
gl: A ruta '@link_path' non é unha ruta válida ou non ten acceso a ela.

en: export
gl: exportar

en: Toolbar
gl: Barra de ferramentas

en: Add shortcut
gl: Engadir atallo

en: Edit shortcut
gl: Editar atallo

en: Delete shortcut
gl: Eliminar atallo
