Toolbar (6.x-2.3) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: toolbar
hr: alatna traka

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Overview
hr: Pregled

en: Login
hr: Prijava

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Path
hr: Putanja

en: Role
hr: Uloga

en: Log out
hr: Odjava

en: Shortcuts
hr: Kratice

en: Delete role
hr: Ukloni ulogu

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
hr: Putanja '@link_path' ili je nevaljana ili vi nemate dopuštenje pristupa.

en: Toolbar
hr: Alatna traka

en: Add shortcut
hr: Dodaj kraticu

en: Edit shortcut
hr: Uredi kraticu

en: Delete shortcut
hr: Ukloni kraticu
