Toolbar (6.x-2.3) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Title
is: Titill

en: toolbar
is: stjórnstika

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Register
is: Nýskráning

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: disabled
is: óvirkt

en: Overview
is: Yfirlit

en: Login
is: Innskráning

en: None
is: Engin

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Weight
is: Vægi

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Import
is: Flytja inn

en: Save
is: Vista

en: Path
is: Slóð

en: Role
is: Hlutverk

en: Log out
is: Útskrá

en: Shortcuts
is: Flýtivísar

en: Delete role
is: Eyða hlutverki

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
is: Slóðin '@link_path' er annað hvort ógild eða þú hefur ekki aðgang að henni.

en: Hello <strong>!username</strong>
is: Halló <strong>!username</strong>
