Toolbar (6.x-2.3) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: toolbar
ku: توڵئامراز

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Role
ku: ڕۆل

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Shortcuts
ku: قەدبڕەکان

en: Delete role
ku: ڕۆڵ بسڕەوە

en: Add shortcut
ku: زیادکردنی قەدبڕ

en: Edit shortcut
ku: دەسکاریکردنی قەدبڕ

en: Delete shortcut
ku: سڕینەوەی قەدبڕ
