Toolbar (6.x-2.3) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Shortcuts
lo: ທາງລັດ
