Toolbar (6.x-2.3) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: toolbar
lt: įrankių juosta

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Login
lt: Prisijungti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Role
lt: Rolė

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

en: Delete role
lt: Pašalinti rolę

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '@link_path'  arba neteisingas arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.

en: Data
lt: Duomenys

en: export
lt: eksportuoti

en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Hello <strong>!username</strong>
lt: Būk pasveikintas <strong>!username</strong>

en: Edit shortcut
lt: Redaguoti trumpinį
