Toolbar (6.x-2.3) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: disabled
os: хицæн у

en: Overview
os: Афæлгæст

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Path
os: Фæндаг
