Toolbar (6.x-2.3) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Overview
fa: مرورکلی

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: تدوین

en: Import
fa: ورود

en: Save
fa: ذخیره

en: Path
fa: مسیر

en: Role
fa: نقش

en: Log out
fa: خروج

en: Delete role
fa: حذف نقش

en: Data
fa: داده

en: Toolbar
fa: نوار ابزار

en: Add shortcut
fa: افزودن میانبر
