Toolbar (6.x-2.3) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Overview
sq: Panorama

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni

en: Log out
sq: Dalja

en: Delete role
sq: Elemino rolin

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
sq: Pozicioni '@link_path' nuk është i vlefshëm ose ju mungojnë të drejtat e hyrjes në të.

en: export
sq: eksporto

en: Toolbar
sq: Shiriti i veglave
