Toolbar (6.x-2.3) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Title
ug: تىما

en: toolbar
ug: قوراللار

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Login
ug: كىرىش

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: Shortcuts
ug: قىسقا ئۇلىنىش

en: Delete role
ug: ئەزالارنى ئۆچۈرۈش

en: Toolbar
ug: قورال ئىستونى
