Toolbar (6.x-2.4) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: toolbar
ar: شريط الأدوات

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Register
ar: التسجيل

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: disabled
ar: معطَّل

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: None
ar: لا شيء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: Path
ar: المسار

en: Role
ar: دور

en: Log out
ar: خروج

en: Shortcuts
ar: الاختصارات

en: Delete role
ar: احذف الدور

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ar: المسار '@link_path' إما غير صحيح أو لا تملك صلاحية الوصول إليه.

en: Data
ar: المعطيات

en: export
ar: تصدير

en: Toolbar
ar: شريط الأدوات

en: Add shortcut
ar: إضافة اختصار

en: Edit shortcut
ar: تعديل اختصار

en: Delete shortcut
ar: حذف اختصار
