Toolbar (6.x-2.4) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Import
br: Enporzh

en: Log out
br: Digevreañ
