Toolbar (6.x-2.4) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Overview
eo: Superrigardo

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Save
eo: Konservu

en: Path
eo: Vojo

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Delete role
eo: Forigu rolon

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
eo: La vojo '@link_path' estas aŭ nevalida aŭ vi ne rajtas aliri ĝin.
