Toolbar (6.x-2.4) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Login
ga: Logáil isteach

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Edit
ga: Déan eagarthóireacht ar

en: Log out
ga: Logáil amach
