Toolbar (6.x-2.4) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: toolbar
hy: Գործիքաշար

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: disabled
hy: անջատված

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Path
hy: Ուղի

en: Role
hy: Դեր

en: Log out
hy: Ելք

en: Delete role
hy: Ջնջել դերը:
