Toolbar (6.x-2.4) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: toolbar
kk: аспаптар панелі

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Register
kk: Тіркеу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Overview
kk: Шолу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Log out
kk: Шығу

en: Delete role
kk: Рөлді өшіру

en: Toolbar
kk: Құралдар тақтасы
