Toolbar (6.x-2.4) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Path
ps: يونلور

en: Role
ps: ونډه

en: Log out
ps: وتون

en: Shortcuts
ps: لنډلارې

en: Toolbar
ps: توکپټه

en: Add shortcut
ps: لنډلار زیاتول
