Toolbar (6.x-2.4) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Login
sr: Пријављивање

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: Role
sr: Улога

en: Log out
sr: Одјави се
