Toolbar (6.x-2.3) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: disabled
az: söndürülüb

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: Role
az: Rollar

en: Log out
az: Çıxış

en: Shortcuts
az: Qısa yollar

en: Delete role
az: Rolu silin

en: Toolbar
az: Alətlər paneli

en: Add shortcut
az: Qısayol əlavə edin
