Toolbar (6.x-2.4) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: toolbar
be: панэль прыладаў

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: disabled
be: адключана

en: Overview
be: Агляд

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Save
be: Захаваць

en: Path
be: Сцежка

en: Role
be: Роля

en: Log out
be: Выйсці

en: Shortcuts
be: Хуткія спасылкі

en: Delete role
be: Выдаліць ролю

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
be: Сцежка '@link_path' або памылковая, або вы не маеце дасягу да яе.

en: Data
be: Дадзенныя

en: export
be: экспартаваць

en: Toolbar
be: Панэль прылад (toolbar)

en: Add shortcut
be: Дадаць хуткую спасылку

en: Edit shortcut
be: Рэдагаваць хуткую спасылку

en: Delete shortcut
be: Выдаліць хуткую спасылку
