Toolbar (6.x-2.3) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Title
he: כותרת

en: toolbar
he: סרגל כלים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Register
he: הרשמה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: disabled
he: מושבת

en: Overview
he: סקירה

en: Login
he: כניסה

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Path
he: מיקום

en: Role
he: תפקיד

en: Log out
he: יציאה

en: Shortcuts
he: קיצורים

en: Delete role
he: מחיקת תפקיד

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
he: הנתיב '@link_path' אינו חוקי או שאין לך גישה אליו.

en: Data
he: נתונים

en: export
he: ייצוא

en: Toolbar
he: סרגל כלים

en: Hello <strong>!username</strong>
he: שלום <strong>!username</strong>

en: Add shortcut
he: הוספת קיצור
