Topic Hubs (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: Configure
ar: ضبط

en: Term
ar: المصطلح

en: Count
ar: العدد

en: Overridden
ar: متجاوز

en: OR
ar: أو

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Condition
ar: شرط

en: AND
ar: و

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Contributors
ar: المساهمون
