Topic Hubs (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Configure
ast: Configurar

en: Count
ast: Cuenta

en: Configuration
ast: Configuración

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
