Topic Hubs (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Configure
be: Правіць

en: Term
be: Тэрмін

en: Count
be: Колькасць

en: Overridden
be: Адменена

en: OR
be: АЛЬБО

en: Configuration
be: Налады

en: Condition
be: Умова

en: AND
be: І

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
