Topic Hubs (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Count
bg: Брой

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Right
bg: Дясно
