Topic Hubs (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Count
bo: གྲངས

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: OR
bo: ཡང་ན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: AND
bo: དང་།

en: Left
bo: གཡོན

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: Please select a layout.
bo: བཀོད་པ་ཅིག་གདམ་གསེད་བྱེད་རོག

en: Expression
bo: མཚོན་སྟངས
