Topic Hubs (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Overridden
bs: Prepisan
