Topic Hubs (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Overridden
cy: Wedi ei wrthwneud

en: OR
cy: NEU

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: AND
cy: AC

en: Recent Comments
cy: Sylwadau diweddar
