Topic Hubs (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Configure
eo: Agordu

en: Count
eo: Kalkulo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Condition
eo: Kondiĉo
