Topic Hubs (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Term
eu: Termino

en: Count
eu: Zenbatu

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: OR
eu: EDO

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Condition
eu: Baldintza

en: Middle
eu: Erdian

en: AND
eu: ETA

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Local
eu: Lokala
