Topic Hubs (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: فهرست

en: Description
fa: توضیحات

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Top
fa: بالا

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Term
fa: واژه

en: Count
fa: شمارش

en: Overridden
fa: رونویسی

en: OR
fa: یا

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Condition
fa: شرط

en: AND
fa: و

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Plugin
fa: افزونه

en: Contributors
fa: مشارکت کنندگان

en: Expression
fa: عبارت
