Topic Hubs (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: OR
gu: અથવા

en: Condition
gu: શરત

en: AND
gu: અને

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
