Topic Hubs (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: Configure
is: Stilla

en: CSS ID
is: CSS Kenni

en: Term
is: Hugtak

en: Overridden
is: Yfirritað

en: OR
is: EÐA

en: AND
is: OG

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
