Topic Hubs (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Count
jv: Jumlah

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
