Topic Hubs (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
