Topic Hubs (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Overridden
ne: बदर भयो

en: OR
ne: या

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Condition
ne: अवस्था

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू
