Topic Hubs (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Top
nl: Bovenaan

en: Configure
nl: Instellen

en: CSS ID
nl: CSS-ID

en: Count
nl: Aantal

en: Overridden
nl: Overschreven

en: OR
nl: OF

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Middle
nl: Midden

en: Map width
nl: Kaartbreedte

en: Map height
nl: Kaarthoogte

en: AND
nl: EN

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: Local
nl: Lokaal

en: Expression
nl: Expressie
