Topic Hubs (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Configure
oc: Configurar

en: CSS ID
oc: Identificant (ID) de la CSS

en: Term
oc: Tèrme

en: Count
oc: Descompte

en: Overridden
oc: Espotit

en: OR
oc: O (OR)

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Middle
oc: Mitan

en: Map width
oc: Largor de la mapa

en: AND
oc: E (AND)

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Global Settings
oc: Paramètres generals

en: Local
oc: Locale

en: An ID that can be used by CSS to style the panel.
oc: Un identificant (ID) que pòt èsser utilizat per la CSS per l'estil du panèl.

en: Please select a layout.
oc: Seleccionatz una mesa en forma.
