Topic Hubs (6.x-1.0) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Configure
ps: سازول

en: Count
ps: شمیر

en: OR
ps: او

en: Configuration
ps: سازول

en: AND
ps: او

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Plugin
ps: لګون
