Topic Hubs (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: List
pt: Lista

en: Description
pt: Descrição

en: Settings
pt: Configurações

en: Save
pt: Salvar

en: Default
pt: Padrão

en: Top
pt: Superior

en: Configure
pt: Configurar

en: CSS ID
pt: ID CSS

en: Term
pt: Termo

en: Count
pt: Contar

en: Overridden
pt: Sobrescrito

en: OR
pt: OU

en: Configuration
pt: Configurações

en: Condition
pt: Condição

en: Middle
pt: Meio

en: Map width
pt: Largura do mapa

en: Map height
pt: Altura do mapa

en: AND
pt: E

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Global Settings
pt: Configurações globais

en: Expression
pt: Expressão
