Topic Hubs (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Count
te: లెక్క

en: OR
te: లేదా

en: Condition
te: నియమం

en: AND
te: మరియు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
