Topic Hubs (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Count
th: จำนวน

en: OR
th: หรือ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Condition
th: เงื่อนไข
