Topic Hubs (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Recent Comments
ug: يېقىنقى ئىنكاسلار
