Topic Hubs (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: List
vi: Danh sách

en: Description
vi: Mô tả

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Top
vi: Đầu

en: Configure
vi: Cấu hình

en: CSS ID
vi: ID CSS

en: Count
vi: Số lượng

en: Overridden
vi: Đã ghi đè

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Condition
vi: Điều kiện

en: Middle
vi: Giữa

en: AND
vi: VÀ

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Global Settings
vi: Thiết định tổng thể

en: Local
vi: Cục bộ

en: Please select a layout.
vi: Hãy chọn cách bố trí.

en: Most Comments
vi: Nhiều bình luận nhất

en: Most Recent
vi: Gần nhất

en: Most Viewed
vi: Xem nhiều nhất

en: Expression
vi: Biểu thức
