Topic Hubs (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Term
az: Termin

en: Count
az: Say

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: OR
az: Və ya

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Condition
az: Vəziyyət

en: AND
az: VƏ

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
