Topic Hubs (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Term
el: Όρος

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: OR
el: Ή

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Condition
el: Συνθήκη

en: AND
el: ΚΑΙ

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Plugin
el: Πρόσθετο
