Topic Hubs (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Configure
et: Seadistus

en: Term
et: Termin

en: Count
et: Arv

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: OR
et: VÕI

en: Configuration
et: Seadistus

en: Condition
et: Tingimus

en: Map width
et: Kaardi laius

en: Map height
et: Kaardi kõrgus

en: AND
et: JA

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: Local
et: Kohalik
