Topic Hubs (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Configure
gl: Configurar

en: Term
gl: Termo

en: Count
gl: Contar

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: OR
gl: OU

en: Configuration
gl: Configuración

en: Condition
gl: Condición

en: Middle
gl: Medio

en: Map width
gl: Ancho do mapa

en: Map height
gl: Altura do mapa

en: AND
gl: E

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Expression
gl: Expresión
